Ті, хто родився в січні: свято для дітей

Традиційний «день іменинника» в Ніжинський Центр соціально — психологічної реабілітації дітей  Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Особливо важливо підтримати тих дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, залишені батьківського піклування.

Нехай всім дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть для них сяяти мільйони красивих зірок. Нехай якнайшвидше настане час, коли про війни та ворожнечу діти будуть дізнаватися лише з книг і ніколи не побачать ці біди наяву. Закликаєм усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Сьогодні було справжнє свято для дітей: весело, драйвово, яскраво і дуже смачно. Пять чудових іменинників: три дівчинки та два хлопчика. 

Безмежно вдячні за допомогу в проведенні свята неймовірній, незламній Наталію Марченко, за  смачні солодощі. Солодкий стіл був  неперевершений: гарний та смачний.

Подяка за чудове свято Марина Ширай, «Студія Лімпопо». Ви неперевершені: подарували дітям неймовірні емоції. Це було круто, жваво, весело.

Щиро дякуємо, мега-крутому фотографу – Женіна Катерина.

Ці щирі посмішки, щастя в очах – найкраща подяка для нас дорослих.

Чужих дітей не буває: даруємо дітям щастя, теплі обійми.

Кожен з вас може приєднатися до нашої благодійної акціі – щомісяця День іменника в Ніжинському Центрі соціально — психологічної реабілітації дітей.

 

Українська незламна душа
Добавити коментар