Свято Св. Миколая у дитячому будинку

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії. Нині ця традиція святкування дуже активно відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків під подушкою на свято 19 грудня.

Як правило, дітки заздалегідь пишуть лист Св. Миколаю, в якому розповідають, які вони були чемними, слухнями, та просять у Чарівника подарунків. Ажде, добрий Миколай виконує всі побажання малечі та дорослих.

Дорослі люди також вірять в чудеса і чекають від Чудотворця дива. Вважається, що це свято – останній день, коли можна віддати всі борги, інакше сім’я в наступному році бідуватиме.

Волонтери БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» не змогли бути осторонь такої події, яку з нетерпінням чекають вся діти України. Із солодкими гостинцями, іграшками та веселим Ведмедиком помічником волонтери завітали до дитячого будинку, м. Ніжин.

Створити диво малечі – справа дорослих, але, на жаль, не всі дорослі можуть дозволити собі порадувати свою малечу подарунками, через ті, чи інші, сімейні оставини.

Чужих діток не буває🙏❤️

Бачити радість в очах дітей — це найкраща нагорода!!

  • Безмежно вдячні нашому помічнику Ведмедику!!
  • Дякуємо всім, хто долучився до створення подарунків для дітей!
  • Дякуємо нашим чарівницям за домашню смачну випічку!!
Українська незламна душа
Добавити коментар