Солодка зустріч з Олександром Руденко

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Алекс Герасименко

Теле шоу «Мастер шеф» є однією з найпопулярніших програм на телебаченні. Кожен, хто має талант кулінара, може взяти участь та на всю країну продемонструвати свій шедевр. Це шоу не має вікових обмежень.

Наймолодшим учасником  нового сезону «Майстершеф.Професіонали», перша
серія якого вийде на екран 11 лютого о 19.00 на каналі СТБ став юний
талановитий кондитер із Ніжина — Олександр Руденко!!


Кондитерською справою він почав займатися у 14 років, у 15 років вже працював (спершу допомагав)) у кав’ярні «Клуб Кави», а в 17 вже проводив майстер-класи для малечі! Зараз йому лише 19, а найбільший торт, який він створив, важив 240 кг!

Юного кондитера, а можливого і майбутнього переможця шоу, можна не тільки побачити через екран телевізора, але і особисто зустрітися.

Здогадалися, про кого мова?

Наш Лот № 42- КАВА з Олександром Руденком!

Його професія не лише солодка, а й життєрадісна, як і він сам! Можливо, це тому, що створюючи смачні шедеври, він, певне, вже передчуває ту радість і захват тих, хто буде їх куштувати!

За кавою із неймовірним майстром-кондитером можна буде поговорити про кастинг і зйомки в «Майстершефі» або спитати про його улюблені рецепти! А може, він розкаже, що насправді приносить успіх кондитерам- натхнення чи старанність, знання харчових технологій чи хист до
мистецтва?

Це благодійний аукціон #заДонати, чекаємо Ваших ставок заради допомоги ЗСУ!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Клуб Кави»- щиро вдячні!

Початкова ціна лота — 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 12 лютого!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в особисті повідомленняцієї сторінки- і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Сторінка Олександра:

https://instagram.com/_sd_bakery_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Більше інформації та можливість зробити ставку за посиланням —
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Українська незламна душа
Добавити коментар