Різдво у Ніжинському Центрі соціально — психологічної реабілітації дітей

Різдво, яке відзначається в Україні 25-го грудня, особливе свято, коли вся родина зустрічається за великим столом. Але дуже сумно, що не всі дітки зможуть зустріти це свято в сімейному колі. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Любі діти! Ви – майбутнє України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка.

Свято до Різдва в Ніжинському Центрі соціально — психологічної реабілітації дітей. Веселий білий Ведмедик, справжній новорічний чарівник і звичайно подарунки. Діти щасливі, веселі, а ми дорослі раді, що змогли подарувати дітям казку і хвилини яскравих емоцій.

У кожної дитини – своя історія, нажаль, не завжди весела. Ці діти особливо потребують підтримки дорослих: живого спілкування, щирих обіймів.

Безмежно вдячні за допомогу в проведенні свята Светуля Куц та Олександр (неперевершений ведмедик), Наталія Литвинова, Юлія Дядюн, Lana Kusel, Яна Сипливец, та «Ангели нашого фонду» за підготовку подарунків для діток.

Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Українська незламна душа
Добавити коментар