Посмакуй смаколик — одягни котика

На календарі 19 березня, в душі весна і віра в краще світле, мирне майбутнє. За нашими спинами найсильніші воїни світу. Вони титани, термінатори. Для нас – вони супер герої. Але навіть супер герої потребують нашої підтримки.

Наразі оголошено збір на літню форму для ЗСУ.

Ціль – 145000, 00грн.

Вже котрий раз волонтери фонду проводять Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ!

Наші волонтери – майстри на всі руки. Ще один день і ще одна добра справа, яка наближає нашу перемогу!

Кожен зміг посмакувати смачні тортики, тістечка, вареники, пиріжки. Що вам більше до смаку: тістечко «Медовик» чи Наполеон, пиріжок з вишнею чи вареники на пару з картоплею, капустою, а можливо трубочки з кремом? А хочете чогось особливого? Наприклад, бандерики з м’ясом з печі чи пампушки з маком, медом і горіхами? Саме такі смаколики приготували наші волонтери.

Сонячна погода, гарний настрій, щире спілкування – все це стимулює рухатись вперед! Вперед до ПЕРЕМОГИ, яку наші захисники виборюють дуже високою ціною!

Дякуємо за допомогу в проведені ярмарки Юлія Дядюн, Наталья Карпенко, Леся Калита, Оленка Зміючка, Анна Євтєєва, Lana Kusel, Юлія Хмілевська, Леся Саливон, Елена Кресан, Олег Киричок, Яна Сипливець, Марина Огир, Юлия Рябуха, Наталия Ремизова, Наталія Вдовенко, Анастасія Дерев’янко, Софія Карнаух, Олена Войцеховська, Климчук Наталія!

Українська незламна душа
Добавити коментар