Плідна співпраця з ГО «ЛІГА громад»

Щирі слова вдячності за надання гуманітарної допомоги хочемо висловити БО «БФ «Українська незламна душа», зокрема директору — Інні Кулинко. Під час війни незахищеними виявились люди, які змушені були покинути свої домівки внаслідок російської агресії, переїхали на Ніжинщину з окупованих територій України і отримали статус внутрішньо переміщеної особи, а також матері-одиначки, батьки-одинаки, сім‘ї, що опинились в складних життєвих обставинах, малозабезпечені, ті,хто втратив роботу, одинокі люди, люди з вразливих груп населення, які проживають на
території Лосинівської ТГ.

Потреби цих людей виявились великими. Отож і завданням і місією громадських організації на сьогодні і, зокрема, ГО «ЛІГА громад», є пошук співпраці з благодійними фондами, організаціями, які надають гуманітарну допомогу.

Завдяки допомозі БО «БФ «Українська незламна душа» представники ГО «ЛІГА громад» змогли отримати одяг, взуття, ковдри, посуд, іграшки для дітей. Всі речі роздані, люди задоволені, тому що все якісне і добротне. Це все відбувалось на базі інтеграційно-ресурсного простору «Щаслива родина – успішна дитина» Лосинівського ЗЗСО.


Допомагали активістам молоді мами-переселенки, педагоги закладу і просто небайдужі мешканці. Допомогу отримали родини переселенців здобувачів освіти Лосинівського ЗЗСО, малозабезпечені родини, сім‘ї, члени яких втратили роботу внаслідок збройного конфлікту в Україні.

Бути причетними – це обов’язок кожного, хто вважає себе українцем. Добро в кожному із нас: варто лише почати….

БО «БФ «Українська незламна душа» відкритий до співпраці: в нас спільна мета і спільний ворог.

Об’єднуємось!!!

Українська незламна душа
Добавити коментар