Перелік послуг для ветеранів в просторі «Незламні»

Ветеранський простір «Незламні»  — це відкритий простір для ветеранів/-нок до фізичного та психологічного відновлення, сприяння соціалізації та поверненню до цивільного життя.  Саме завдяки регулярним заняттям спорту і фізичним навантаженням, не тільки допоможемо поліпшити фізичну форму, а й допоможемо побороти різні псизологічні проблеми ветеранів, в тому числі депресивні стани та ПТСР.

Для полегшення морального вибору ветеранів та їх більш стабільного залучення у «Ветеранському просторі «Незламні» планується залучати і їх родини для чого будуть створені спеціальні умови та можливості для  їхніх спільних занять та спільних чи окремих активностей, що, в свою чергу, спонукатиме до регулярних відвідувань закладу ветеранами та матиме на меті повернути їх до нормального цивільного життя та запобігти зростанню рівня соціальної напруги та домашнього насилля.

 Виходячи із поставлених задач, структура простору складається:

  • кабінет для індивідуальних консультацій вет ерана з психологом;
  • зала для заняття спортом з тренером та самостійно;
  • кабінет юриста для надання консультативних послуг;
  • ігрова кімната, в якій розміщується стіл для тенісу, настільний хокей, більярд;
  • дитяча кімната, де буде проходять арт-терапії з дітьми та в якій діти  проводитимуть час, поки батьки тренуватимуться;
  • кабінет для групових занять з дружинами, для проведення лекцій, на яких розглядатимуться питання, щодо насильства в сім’ї. Адже члени сім’ї повинні усвідомлювати, яким чином перебування на війні вплинуло на психологічний стан ветерана/ки, а також мають знати, як правильно поводитися з ним на перших етапах. З військовими заняття на дану тему проводитимуться в міні-ініціативі «Вперед до життя».

Тема кожного заняття (лекції) розробляється за участю провідних психологів.

Для відпочинку, приємних розмов діятиме атмосферна кав’ярня.

Основна місія простору не лише віддячити ветеранам за їх службу, але й забезпечити їм додаткові можливості та ресурси для успішної реінтеграції в цивільне життя. Максимальна підтримка для ветеранів у їхньому переході від військового до цивільного життя, надаючи експертні поради та ресурси.

Віримо в те, що робимо. Саме віра волонтерів та профільних спеціалістів являються рушійним інструментом для мотивації та досягнення максимальних результатів.

Українська незламна душа
Добавити коментар