Новорічне свято для дітей полеглих захисників

В Україну прийшла жахлива і несправедлива війна, пережити яку випало на долю мільйонів українських дітей. Долю і життя сотень українських дітей війна, на жаль, обірвала назавжди. У багатьох забрала батьків …: опору, підтримку, наставника.

Напередодні відзначення Нового року, БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» спільно із неймовірним мистецьким центром   «Мрія» Ніжин, керівник, Наташа Труш, Катерина Максименко було організоване новорічне свято для дітей-ВПО, та дітей які мають статус членів сімей загиблих військовослужбовців.

Хоча цьогоріч українці відмовляються від масових заходів в умовах війни, однак, для найвразливішого верства населення — дітей, свято все ж має бути. Під час війни це особливо важливо, адже ніхто не зможе у наших дітей забрати день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти.

Цьогоріч діти мали змогу насолодились цікавою новорічною казкою та неймовірним концертом яку підготували Мистецький центр «Мрія» за участю юних та талановитих артистів. Діти були не тільки глядачами, а й учасниками свята, адже відчувши теплу атмосферу у святковому залі, вони з радістю брали участь у святі і ми усі мали змогу спостерігати за щирими посмішками дітей та звісно, усі дітки отримали  подарунки.

Надзвичайно приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей та щиро дякуємо за солодкий стіл Пекарня На Лізи Чайкіної та Лариса Киричок.

Безмежно вдячні за виготовлені  подарунки Анастасія Дерев’янко: символічні браслети в патріотичному стилі є символом надії та підтримки. Наші діти бути жити в вільній квітучій Україні.

Дякуємо за організаційну допомогу Наталія Литвинова, Lana Kusel, Юлія Дядюн.

Спільними зусиллями ми змогли принести радість дітям! Дітям, у яких ця клята війна забрала найдорожче – батька. 

Українська незламна душа
Добавити коментар