Медичне обладнання для ніжинських медзакладів

З моменту свого заснування БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» зайняв активну позицію в суспільстві. Першочергове завдання – це допомога ЗСУ, але є і інші важливі аспекти, які актуальні в сьогоднішній час.

Надаючи допомогу та підтримку медзакладам, благодійники роблять значний внесок у зміцнення можливостей галузі, ефективність її роботи та, як наслідок — у порятунок життя і здоров’я людей.
Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об’єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!

Завдяки тісній співпраці з Комітетом медичної допомоги в Закарпатті — CAMZ та Konstantin Blazhevych в м. Ніжин був доставлений цінний вантаж – медичне обладнання іноземного виробництва різного призначення: операційні крісла, кушетки, кроваті, каталки. 

Допомогу отримали: Ніжинська міська стоматологічна поліклініка, Ніжинський міський пологовий будинок, Ніжинська міська лікарня!

Окремі елементи, а саме — сладана, функціональна каталка, для карети швидкої допомоги доставлена полку ССО на Донецькій напрямок.

Дякуємо безмежно нашим іноземним благодійникам за таку важливу підтримку.

Українська незламна душа
Добавити коментар