Лот № 60- ЕКСКУРСІЯ на фабрику м’якої іграшки!

Наші відважні ЗСУ воюють з ворогом і вдень і вночі, оберігаючи сон наших дітей! Підтримайте і Ви їх!

Це благодійний аукціон #заДонати, привертаємо увагу до зборів коштівна потреби ЗСУ незвичайними лотами!

Лот № 60- ЕКСКУРСІЯ на фабрику м’якої іграшки! @Виробник м’якої іграшки ПП Копиця відомий вже не лише за межами Ніжина, а й України!

Дякуємо Наталії Миколаївні Копиці за сприяння проведення екскурсії та за її постійну благодійну допомогу ЗСУ і рідному Ніжину!

Якісні й красиві м’які іграшки, (якраз такі тут і виготовляють), дарують психологічний комфорт, заспокоюють, дають відчуття безпеки, саме тому їх так люблять і діти, і дорослі! Павлова Лариса Григорівна проведе для Вашої родини ПЕРСОНАЛЬНУ екскурсію, і Ви зможете побачити всі процеси виготовлення іграшок: ескізи, розкрій, пошиття, додавання окремих деталей тощо + фотосесія на пам’ять, звичайно!

Ваші діти будуть у захваті! А коли від іграшок розбігаються очі, то й дорослі мимоволі згадують, як це- по-дитячому радіти дрібницям і бути дійсно безтурботним! Сумуєте за такими відчуттями? Робіть ставки!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях. Анонімні ставки- у приват!

Ставки приймаються до 18 години 6 квітня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму та надсилає скрін про оплату в особисті- і ми домовляємося про день та час екскурсії (у будні)!

Робіть ставки, допомагайте закрити потреби: https://www.facebook.com/groups/317002320617263/posts/533133499004143/

Українська незламна душа
Добавити коментар