Лот № 58- КАВА з Ларисою Пархоменко!

У рідному Ніжині (як і скрізь) волонтерські об’єднання, громадські організації, благодійні фонди, провладні волонтери і ті, що з опозиції, а також віряни різних конфесій — усі просто як окремі
частинки різних відтінків однієї-єдиної різнокольорової мозаїки любові до України, адже, не зважаючи на розбіжності і суперечки, всіх нас об’єднує спільна мета- підтримка найкращих воїнів у всьому світі- ЗСУ!

Це благодійний аукціон #заДонати, пропонуємо купити один із наших каволотів!

Лот № 58- КАВА з Ларисою Пархоменко! — Дякуємо за довіру й підтримку!

Лариса — неймовірно активна, енергійна і працьовита волонтерка, яка разом із подругами «тримає швейний фронт» із самісінького початку повномасштабного вторгнення, а по вихідним разом із мамою-пенсіонеркою готує різноманітні смаколики для передач на передову!

Може у її добі годин із 40, не менше, адже як інакше вона при цьому встигає завжди подарувати свою любов і турботу всім рідним, близьким і друзям?

Хочете, за кавою вона поділиться із Вами секретом своєї невичерпної енергії?

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 18 години 30 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!))- і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Cream Cafe»— щиро дякуємо!

Робіть ставки, допомагайте закрити терміновий збір:
https://www.facebook.com/groups/317002320617263/permalink/528475029469990/


Українська незламна душа
Добавити коментар