Лот № 57- КАВА з Людмилою Морозовою: засновниця лялькового театру

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Аноним

У погоди вже такий сонячний настрій, що скоро всі будемо з веснянками!

Веснянок не боїться наша наступна учасниця, адже вона й сама, як та весна: світла й тепла, здатна розтопити навіть крижані серця! Весна, до речі, може бути замріяним струмком із цілющою джерельною водою, а може бути повінню, чи навіть гірською бурхливою річкою, здатною знести все
на своєму шляху!

Це благодійний аукціон #заДонати, Лот № 57- КАВА з Людмилою Морозовою! Дякуємо за довіру й підтримку!

Людмила Григорівна організувала перший в Ніжині ляльковий театр, «Вертеп»! Театр ляльок «ВЕРТЕП» Вона в ньому організатор, і режисер, і сценарист! Придумує образи та шиє більшість ляльок для своїх вистав сама! Разом із однодумцями дивує, вражає і надихає малечу і дорослих!
Їхні вистави — просто кайф!

Хочете незабутнє знайомство, цікаву розмову про плани на майбутнє чи просто приємну зустріч за кавою? Робіть ставки, підтримайте разом із пані Людмилою найкращих воїнів у всьому світі- ЗСУ!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 18 години 25 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!)) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Gogol Point»- щиро дякуємо!

Один з анонсів вистав:
https://www.facebook.com/groups/1845132775867772/permalink/1889956951385354/

Зробити свою ставку можна тут —
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Українська незламна душа
Добавити коментар