Лот № 54- КАВА з Юрієм Муквичем

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Nataliya Hülle

Кава #заДонати смакує неймовірно, спробуйте!

Лот № 54- КАВА з Юрієм Муквичем! — Дякуємо за довіру й підтримку, всі зібрані кошти спрямуємо на потреби наших захисників!

Юрій Миколайович — генеральний директор-художній керівник та артист драми Ніжинського академічного українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського, заслужений працівник культури України! Він очолює театр вже понад 20 років, і своїм найбільшим досягненням вважає підбір колективу театру, з яким у нього повне взаєморозуміння!

До речі, увесь колектив активно волонтерить: вони вміють готувати як їжу для тероборонівців, так і бандеросмузі! А ще разом плели маскувальні сітки й виготовляли окопні свічки! Проводять і благодійні збори коштів, звичайно!

За кавою з Юрієм Миколайовичем Ви зможете поговорити про закулісся театру (в прямому чи переносному сенсі) або ж про його хобі — риболовлю і подорожі, адже головне те, що Ви разом із ним ще раз підтримаєте найкращих воїнів у всьому світі — ЗСУ!

Це неймовірна творча, креативна людина, від спілкування з якою у вас залишаться лише теплі спогади. А ще знайдіть вільну хвилинку та обов’язково завітайте до стін Ніжинського драматичного театру: неймовірна атмосфера, чудова гра акторів.

Своє перше знайомство з театром почніть за чашкою кави з Юрієм Муквичем.

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 18 години 19 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!)) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Клуб Кави»— щиро дякуємо!

Зробити свою ставку можна тут —
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Дякуємо кожному за підтримку!

Українська незламна душа
Добавити коментар