Лот № 53- КАВА з Владиславом Бочковським

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Олена Кобизька

Яка ж щемлива гордість за наших ніжинських діток! Навіть важко дібрати правильні слова, бо чомусь знову хочеться плакати!

Пишаємося й захоплюємося нашими юними містянами, давайте брати з них приклад! Діти — то наше майбутнє, це те заради кого наші воіни віддають найцініше — своє життя.

В одній із новин ми писали про зустріч з цим неймовірним хлопчиком: https://und.in.ua/bochkovskij-vladislav-yunij-volonter-z-zolotim-serczem/

Маленький волонтер з щирим серцем та дорослим думками.

Лот № 53- КАВА з Владиславом Бочковським! (А він, мабуть, питиме чай чи какао)

За кавою із Владиславом Ви зможете дізнатися про його мрії, а його батьків Ольгу та Євгена Бочковських розпитати про найважливіші моменти у вихованні справжнього патріота! І головне- Ви разом із цією чудовою родиною ще раз підтримаєте найкращих воїнів у всьому світі — ЗСУ!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 18 години 18 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!)) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Cream
Cafe»
— щиро дякуємо!

Зробити свою ставку можна тут —
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Українська незламна душа
Добавити коментар