Лот № 52- КАВА з Мариною Стратілат!

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Аноним

Хоч і сонячно, але весна щось не дуже відчувається… На душі сум: війна продовжується …. От кава #заДонати зігріє Вас точно!

Ми продовжуємо вас знайомити з цікавими особистостями. Пишаємося нашими містянами, які відомо і за за межами рідного Ніжина. Допомагаємо ЗСУ разом!

Лот № 52- КАВА з Мариною Стратілат!- Дякуємо за довіру й підтримку, зібрані кошти спрямуємо на підтримку захисників на Херсонщині!

Чарівна Марина — яскрава, креативна і смілива, адже не боїться змін, новизни і викликів! Досягла успіху й визнання в індустрії краси, хоча сама хімік за фахом!

За кавою Ви зможете розпитати Марину, наприклад, про те, де вона черпає натхнення або порадитесь із професіоналом щодо свого нового стилю, образу чи зачіски! Головне — Ви разом із нею ще раз підтримаєте найкращих воїнів у всьому світі — ЗСУ!

А ще Марина — волонтер: активно допомагає захисникам та ВПО. В перші дні війни зайняла активну громадянську позицію і разом зі своїми однодумцями допомагала ніжинцям, коли місто було в оточенні. Ця тендітна, чарівна, мила, розумна і дуже приємна дівчина стане для вас гарним співрозмовником.

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 18 години 17 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!)) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Gogol Point»- щиро дякуємо!

Зробити свою ставку можна тут —
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Дякуємо кожному за підтримку!

Українська незламна душа
Добавити коментар