Лот № 50- екскурсія до Аптеки- музею!

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Аноним

Загальновідомо, що лікують не лише пігулки! Всі знають про цілющість позитивних емоцій і гарного настрою. А в нас цього разу взагалі бінго: цей лот, міцно й нерозривно пов’язаний із ліками, подарує просто неймовірні враження й нові знання про місто Ніжин! Уже цікаво? А ще ж і головне- Ви при цьому допоможете ЗСУ (триває збір для захисників з Херсонського напрямку)! Запрошуємо на благодійний аукціон #заДонати!

Лот № 50- авторська ЕКСКУРСІЯ з Романом Желєзком до Аптеки- музею! Ви ж в курсі, що в Ніжині функціонує одна з перших аптек Лівобережжя, Аптека Лігди?

Роман Желєзко — неперевершений екскурсовод, історик та науковець, краєзнавець й автор книжок про Ніжин (остання-«Шаблею і пером») — ДЯКУЄМО за благодійну допомогу! Повірте, коли він — Ваш гід, то навіть історичні факти (а що вже казати за легенди)) стають найпривабливішими оповідками, і важко втриматись, щоб не відкрити рота, слухаючи його захоплюючі розповіді! На Вас чекає просто лавина інформації, адже аптеці-музею вже набагато більше 200 років, а будівля не просто
збереглася до наших часів, а й працює за тим же призначенням: «1777» !

На жаль, коли купуєш ліки в цій аптеці, то мало звертаєш увагу на експонати музея, бо не до того ж, (будьмо чесними, помічаємо їх лише краєм ока) — тепер є шанс усе виправити!

Що Вас цікавить більше: ніжинські греки, архітектура древнього міста, історія фармації чи підзабуті українцями давні методи лікування?

Екскурсія унікальна ще й тим, що проводиться ВПЕРШЕ в такому форматі!

Дякуємо щиро Валерію Козирєву за сприяння і допомогу в організації й проведенні такої екскурсії та за підтримку проекту #заДонати!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях (для анонімності).

Ставки приймаються до 17 години 10 березня!

Оголошений переможець (тобто ЩАСЛИВЧИК) протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ цієї сторінки(в месенджер)) — і ми домовляємося про день та час ПЕРСОНАЛЬНОЇ екскурсії (можна взяти друга, близьку людину чи прийти родиною)!

Зробити ставку можна за посиланням —
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8.

Українська незламна душа
Добавити коментар