Лот № 49- КАВА з Наталією Забілою: волонтер-координатор у Кухарська Зграя Вовченят

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Татьяна Лебідь

Лот № 49- КАВА з Наталією Забілою! — Дякуємо за довіру й підтримку, зібрані кошти спрямуємо на підтримку захисників на Херсонщині!

Життєрадісна, щира й рішуча Наталія Володимирівна дуже любить своїх донечок і рідну Україну! За її плечима- 20 років на державній службі, а нині вже й не уявляє свого життя без активної благодійної діяльності, адже вона — волонтер-координатор у Кухарська Зграя Вовченят! Її команда вже приготувала (а це: привезла, помила-почистила-подрібнила-ВИСУШИЛА-розфасувала) й передала нашим захисникам понад 170 тисяч порцій сухих супів та борщів! Це справжня смакота, яку дуже полюбляють наші захисники.

За кавою чарівна пані Наталя зможе підтримати розмову на будь-яку тему, цікаву для Вас, а хочете, розкаже Вам про своє «заспокійливе» хобі- мистецтво вишивки бісером? Головне — Ви разом із нею ще раз підтримаєте найкращих воїнів у всьому світі — ЗСУ!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях для анонімності (якщо захочете зробити сюрприз)!

Ставки приймаються до 17 години 9 березня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму (за надісланими йому реквізитами) та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки (в месенджер!))- і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати- кав’ярня «Cream Cafe»- щиро дякуємо!

Поточний збір нашого благодійного фонду та можливість зробити свою ставку можна за посиланням — https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Українська незламна душа
Добавити коментар