Лот № 48: сувенірна ЛЯЛЬКА-мотанка

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Лана Місячна

Рік незламності!

Василь Симоненко писав: «Коли мечами злоба небо крає… крізь відчай випнуться надії…» ! Допомагаймо ЗСУ- переможемо разом!

Це благодійний аукціон #заДонати, пропонуємо купити наш Лот № 48! Це — ЛЯЛЬКА-мотанка, виготовлена золотими руками ніжинської майстрині Лесі Терещенко! — ДЯКУЄМО!

Мотанка давня українська народна лялька, символ жіночої мудрості. У своїй суті це маленький витвір мистецтва, поєднання минулого і сучасного, це зв’язок з предками, посередник між старшим та молодим поколінням. У культурі українського народу виготовлення берегової мотанки стає на рівні з мистецтвом вишитих рушників, ткацтвом, мистецтвом кераміки, гончарством та багатьма іншими прекрасними ремеслами.

Мотанка є прадавнім сакральним оберегом, їй майже 5000 років.

Такий красивий традиційний оберіг має бути у кожній родині! Висота ляльки — 30 см.

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 2 березня!

Оголошений переможець протягом року доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ цієї сторінки! (в месенджер)) — і ми домовляємося про день та час вручення Вам ляльки!

Про Лесю Терещенко писали, наприклад, тут:

https://ocnt.com.ua/lyalka-motanka-tradici%D1%97-vidi-j-simvoli/

Зробити ставку можна за посиланням —
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8.

Українська незламна душа
Добавити коментар