Лот № 46- КАВА з Ланою Кисіль!

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — аноним

Аукціон #заДонати нині допомагає зібрати на Mavic-3, долучайтесь і Ви! Сьогодні продовжуємо знайомити Вас з волонтерами нашого благодійного фонду!  

Лот № 46- КАВА з Ланою Кисіль!

З першого дня повномасштабного вторгнення вона випікала, варила, тушкувала, смажила для тих, хто став на захист Ніжина. А з травня Лана — волонтер БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША», тож її випічку і Ви мабуть куштували, якщо приходили на наші «Ярмарки смаколиків»! 

Як і годиться всім дівчатам, вона буває такою різною, але всі, хто бачить Лану вперше, впевнені, що раніше десь її вже зустрічали.

Можливо, в одній цікавій казці? Тільки в якій саме: може, про непосидючого сонячного зайчика ? Про лисичку- сестричку  чи добру Дюймовочку ? Про примхливу принцесу  чи птаха Фенікса ?

Ви точно зможете з’ясувати це для себе за кавою із чарівною Ланою, тож запрошуємо робити ставки! 

Смачною кавою (а хочете, чаєм ) пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Cream Cafe» — щиро вдячні! 

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях (якщо захочете зробити сюрприз). 

Ставки приймаються до 17 години 23 лютого! 

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ  цієї сторінки! (в месенджер) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

 Здійснити оплату можна тут – рубрика «Допомога»

Перегляд ставок —
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8

Українська незламна душа
Добавити коментар