Лот № 45- КАВА з Іваном Кедуном: історик, археолог, військовослужбовець

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Світлана Костриця

Попити смачної кави- завжди чудово, а з цікавим співрозмовником — просто неперевершено! Це благодійний аукціон, організовуємо #заДонати знайомства/зустрічі із відомими ніжинцями, запрошуємо!

Наш Лот № 45- КАВА з Іваном Кедуном!

Іван Станіславович Кедун — історик, археолог, майстер- кераміст, голова ГО «Ніжинське археологічне товариство», а нині — військовослужбовець, який захищав Україну в найгарячіших точках! Дякуємо за довіру і підтримку!

Іван Станіславович Кедун — історик, археолог, майстер- кераміст, голова ГО «Ніжинське археологічне товариство», а нині — військовослужбовець, який захищав Україну в найгарячіших точках! Дякуємо за довіру і підтримку!

У мирний час Іван Станіславович багато років був керівником Новгород-Сіверської та Ніжинської археологічних експедицій, проводив інтерактивні скансени й майстер-класи з гончарства та, звичайно, досліджував підземні ходи древнього Ніжина- міста, яке за 20 років стало для нього рідним, а нині він- наш захисник і Герой!

За кавою з Іваном Станіславовичем можна буде поговорити на будь- яку тему, цікаву для Вас обох!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Gogol Point» — щиро вдячні!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 18 лютого!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ ( месенджер))цієї сторінки — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Про його дослідження підземель Ніжина можна почитати тут:

http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/component/k2/item/2157-nizhynski-pidzemellia-prodovzhuiut-vidkryvaty-svoi-taiemnytsi?fbclid=IwAR1Grmer_joL7eE3GJUtpgtHK88ZZxLgFFx1CjFecvQ_ae3cNioxZAIjaFk

Про одну із знахідок ніжинських археологів:

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3344375-u-nizini-pid-cas-remontu-vulici-znajsli-starovinne-pidzemella.html

Зробити ставку можна за посиланням —
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8.

Українська незламна душа
Добавити коментар