Лот № 44- КАВА з Ганною Тимошик: креативний керівник освітнього центру «Ідея»

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Аноним

Згідно досліджень, кожен другий українець має проблеми зі психіко-емоційним станом. Страхи, переживання – все це не накращим чином відобразилось на емоційному стані. В цей важкий час дуде важливо вийти з депресії, знайти себе і відчути дружню підтримку.

Що може бути кращим, ніж бесіда за смачною кавою із цікавим співрозмовником, особливо якщо Ви разом з ним (чи з нею) цим самим підтримуєте наші ЗСУ? Це благодійний аукціон #заДонати, купіть у нас одну з таких зустрічей, щоб ми швидше зібрали на тепловізор: такі важливі очі в небі для наших захисників на Сході!

Такі цілеспрямовані й креативні люди, як наша наступна учасниця, завжди досягають успіху і своєї мети, адже вона любить те, чим займається — запалює вогники в очах своїх вихованців!

Наш Лот № 44- КАВА з Ганною Тимошик! Дякуємо за довіру і підтримку!

Ганна Тимошик — керівник і натхненник Освітнього центру «Ідея» (Освітній центр «ідеЯ» )та сучасної школи англійської мови PRESENT SIMPLE! А ще, як волонтер, вона своїм прикладом вчить маленьких ніжинців, що любов до України — понад усе!

Пані Ганна радо поспілкується про розвиток дітей за чашкою кави.

Підкаже, які навички варто «прокачувати», чому важливо гратися, та як за допомогою Lego вчити не тільки математику й граматику, а й розвивати креативність і критичність мислення. Можна поговорити також на безліч інших тем, адже її робота з дітьми вимагає знань у різноманітних сферах!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Клуб
Кави» — щиро вдячні!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 17 лютого!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ цієї сторінки (НЕ в коментарі!) — і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Про волонтерство наймолодших ніжинців тут:

https://www.facebook.com/groups/zgrayavovchenyat/permalink/1353848038776946/

Поточний збір нашого благодійного фонду за цим посиланням:

https://www.facebook.com/groups/317002320617263/permalink/500894378894722/

Українська незламна душа
Добавити коментар