Лот № 43: юна поетеса Дарина Ігнатенко

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Аноним

Зимно надворі і в серці, але значно тепліше від згадки про неймовірних дітей, підлітків та молодь, яка зайняла активну позицію в боротьби з ворогом. Молодь України – кретивна, сильна, розумна та смілива.

Юні козаки та козачки стали на захист своєї Батьківщини: в кожного своя зброя в руках…

Лот № 43 нашого благодійного аукціону- КАВА з Дариною Ігнатенко! Дякуємо за довіру, підтримку й твою поезію, Даринко!

Вірші цієї талановитої скромної і такої юної дівчини вражають і зачаровують українів із першого дня війни, надають наснаги протистояти ворогу і дарують непохитну віру в Перемогу! Дарина- переможиця та лауреат багатьох Всеукраїнських мистецьких конкурсів на міському, обласному та Всеукраїнському етапах! А ще вона бере участь у благодійних волонтерських акціях, організованих ніжинцями.

Якщо ви й досі не знайомі з творчістю цієї юної поетеси, тоді рекомендуємо прочитати уривок з її поезії. Фото 2222

За кавою із неймовірною Даринкою (та її мамою) можна буде поговорити на абсолютно різні теми, адже у неї велике коло інтересів: вона гарно і старанно вчиться, багато років займається хореографією (зразковий ансамбль «Арабеск») та акторською майстерністю (НБДЮ), і пише вірші, звичайно

Робіть ставки, а смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Клуб Кави» — щиро вдячні!

Початкова ціна лота- 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або особистих повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 16 лютого!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ цієї сторінки (інакше неможливо буде зв’язатися через фб налаштування!)- і ми домовляємося про день і час зустрічі!

Поточний збір нашого благодійного фонду за цим посиланням:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086770068838

Українська незламна душа
Добавити коментар