Лот № 35- КАВА із Світланою Старостенко!

# ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНИЙ #
Переможець — Владислав Попович

Разом із розпачем від втрат у серце хочуть заповзти зневіра й безнадійність. Женіть їх геть! Ми маємо робити для Перемоги все, що в наших силах! Пропонуємо Вам #заДонати попити каву з неймовірно цікавими людьми нашого міста, а зібрані кошти спрямуємо на потреби наших захисників на передовій!

Наш Лот № 35 — КАВА із Світланою Старостенко! Дякуємо їй за довіру і підтримку!

Старостенко Світлана Василівна — керівник гуртків Ніжинської станції юних техніків, майстер декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва м. Ніжина, голова творчого об’єднання майстрів міста, Талант року-2018 (номінація «Педагог-майстер») та просто чарівна жінка! Малюнки цієї талановитої художниці-волонтерки прикрашають стіни дитячої поліклініки та кількох сімейних амбулаторій!

Її малюнки перадають всю велич української душі, сповнені теплом!!!

  • За кавою із пані Світланою можна поговорити про народне мистецтво, про майстрів міста Ніжина, про гуртки і майстер класи, які вона проводить. А може, їй буде цікавою тема, яку запропонуєте Ви?

Одна з останніх робіт майстрині тут:

https://www.uezd.com.ua/na-vulytsi-hoholia-pratsiuie-iatka-iz-vyrobamy-nizhynskykh-maystriv-foto/

Початкова ціна лота — 150 грн, крок — сума, кратна 10 грн, переможцем стане той, хто запропонує найбільшу суму в коментарях або в приватних повідомленнях.

Ставки приймаються до 17 години 26 січня!

Оголошений переможець протягом доби оплачує заявлену суму за надісланими йому реквізитами та надсилає скрін про оплату в особисті повідомлення цієї сторінки- і ми домовляємося про день та час зустрічі!

Смачною кавою пригостить партнер проекту #заДонати — кав’ярня «Gogol Point»- щиро дякуємо!

Поточний збір нашого БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША»:

https://www.facebook.com/groups/317002320617263/posts/492398236411003

Запрошуємо Вас робити ставки і просимо про репости!

Швидка оплата

Українська незламна душа
Добавити коментар