Допомога ЗСУ: працюємо на Перемогу

Українці важко але з впевненістю переступили поріг 700 днів війни …. Для когось війна закінчилася, для інших – вона продовжується в активній стадії. Ми не задаємся питанням: «Коли закінчиться війна в Україні?» Ми працюємо заради Перемоги вдень і вночі і віримо в силу і мужність, незламність наших захисників.

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» висловлює щиру подяку Всім, хто допомагає ЗСУ.  Саме завдяки вашій підтримці в нас є змога закрити безліч запитів. Кожного дня волонтери фонду пакують посилки і відправляють їх на різні напрямки фронту. В нас нема «своїх» і «ваших»: кожен військовий ЗСУ – це наші хлопці, наша підтримка!

Безмежно вдячні за ліки Валентин Андрієць, ТОВ фірма «ЛАКС»

Безмежно вдячні Олександр Матяш за закриття запиту! За постійну підтримку та допомогу.

Чергова подяка від воїнів летить ТОВ «Профімаркет» в особі директора Зуєнку В.В. за постійну підтримку. Зарадні станції вкрай необхідні  для хлопців.

Дякуємо Гуманітарна Нова пошта за можливість відправляти безкоштовні посилки військовим.

Кожен день країна бореться за існування. ЗСУ боронять, цивільні допомагають. Допомагати треба ЗСУ! Поважати треба ЗСУ. Не зараз. Завжди! Кожен день битва за майбутнє. А ще бої та втрати. Пам’ятайте про це. Війна триває.

Українська незламна душа
Добавити коментар