Бочковський Владислав: юний волонтер з золотим серцем

З початком повномасштабної війни в Україні на захист рідної Батьківщині стали не лише дорослі чоловіки, але на фронті допомоги працює дуже багато юних волонтерів, які своїми вчинками ще раз доводять, що український народ – незламний, нескорений.

В очах дітей – надія на світле радісне майбутнє, віра в краще.

Саме таким щирим та світлим помічником ЗСУ являється Бочковський Владислав, учень 1 класу, Ніжинської школи № 10. Юнакові лише 7 років, але його вчинки пронизують дорослих до сліз.

Перше знайомство з Владиславом відбулось ще влітку 2022р. Під час проведення благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ Владислав підійшов до волонтерів БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» та попросив передати захисникам плащ – пончо. Такі юні очі, а скільки в них дорослих міркувань. Волонтери фонду були приємно вражені щирою розмовою з юнаком.

Друга зустріч з Владиславом відбулася вже в березні 2023 року. На підтримку ЗСУ хлопчик приніс свою скарбничку, в якій було 1300 грн. Разом зі скарбничкою юний волонтер передав нашим захисникам щирі слова подяки та підтримки.

Ми дорослі не могли залишитись осторонь і вирішили приємно здивувати Владислава. За підтримки військових та голови Фонду Інни Кулинко юному волонтеру був переданий цінний подарунок. Щира подяка та низький уклін, батькам за виховання

Діти — наше майбутнє. В їхніх руках наша країна, свободу та незалежність якої виборюємо ціною великої крові.

Так наші діти, незалежно від віку, допомагають ЗСУ та ростуть патріотами.

Українська незламна душа
Добавити коментар