Благодійний захід до Дня Матері

Війна – це суцільна біль та страждання. Ворог знищує інфраструктуру, вбиває людей, але ніколи не б’є Віру українського народу в Перемогу. Полеглі захисники назавжди в наших серцях, пам’яті. Кожна з родин, якими опікується БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША», має свою важку історію, своїх героїв, чия відданість країні, вимірюється ціною життя.

Єдине, що в наших силах – це підтримка матерів та сімей полеглих Захисників. Завдяки підтримці небайдужих людей та організаціям в нас є змога допомагати цим родинам.

До дня Матері, яке відзначається у другу неділю травня, БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» провів благодійну акцію. Мамам загиблих воїнів було передано:

  • електрочайники. Щиро дякуємо директору ТОВ «Профімаркет», Зуєнку Віталію Володимировичу. ТОВ «Профімаркет» активно надає благодійну допомогу у вигляді побутової техніки та підтримує ЗСУ (вдячні за надані фольговані термоковдри у великій кількості);
  • косметичні набори: Блажевич Константин, Комітет в Закарпатті.

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» має багато фей, які творять чудеса. Наша чарівна фея Чикало Мар’яна зі своїми помічниками передала діткам загиблих воїнів гарну спідню білизну, іграшки, книги. 

Безмежно дякуємо всім за підтримку. Робити добро легко. Підтримайте наш проект «Промені Добра», керівник проекту – Литвинова Наталія Михайлівна.

Українська незламна душа
Добавити коментар