Благодійна ярмарка — незламна Українська жінка

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША» ми не зраджуємо своїм традиціям і в котре організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ярмарок відбувся 26 лютого на центральній вул. Гоголівська, Ніжин. Волонтери та небайдужі ніжинці приєдналися до спільної праці в проведені ярмарки. Це був особливий захід, який був присвячений до Дня Української жінки: сильної, незламної, мужньою. Українські жінки — чарівні: їх наполегливості та працьовитості не має меж.

Дякуємо щиро за смачну домашню випічку: Леся Калита, Інна Бойко, Юлія Дядюн, Lana Kusel, Яна Сипливець, Лариса Киричок, Марина Огир, Юлия Олькина, Юлия Рябуха, Елена Кресан, Анастасія Дерев’янко, Юлія Хмілевська, Леся Саливон, Анна Євтєєва, Юрій Євтєєв, Наталья Карпенко, Олена Охонько, Олена Войцеховська, Наталія Ремізова, Ніна Рябуха, Валентина Леонідівна, Оленка Зміючка.

Кожен ніжинець та гості міста мали змогу посмакувати різноманітною випічкою: тістечка, торти, трубочки зі згущеним молоком, зефір, кекси, млинці, вареники на пару, горішки, печиво, фруктове желе.

Дівчата з любов’ю та щирою душею готували смаколики. Адже нас всіх об’єднує спільна мета та одиг ворог.  В повітрі панувала щира атмосфера: єдине розуміння та підтримка один одного.

Особливо приємним був момент зустрічі з учнем 1-го класу, 10 школи Бочковським Владиславом. Юний волонтер сьогодні приніс на благодійний ярмарок 1300 грн в своїй копілочці, щоб передати їх нашим захисникам.

Коли дивишся в ці оченята то розумієш за, що воюють наші захисники.
Дякуємо.  Низький уклін батькам за виховання. 

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Ми обов’язково почуємо ці слова: «Дiти! Перемога! Завтра до школи! Усе тепер Україна»

Завдяки щедрим донатам БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА НЕЗЛАМНА ДУША зумів закрити один із запитів, який був отриманий від наших захисників.

Українська незламна душа
Добавити коментар